Ceļu satiksmes analīze izmantojot automatizētās sistēmas «Поток-С»

Energy.lv uzņēmums ir oficiālais «Росси» koncerna pārstāvis Latvijā. Mēs piedāvājam labāko produktu, kas uzrauga ātruma režīmu un analizē satiksmi izmantojot automatizētās sistēmas «Поток-С» un «Поток-Паркинг». Mūsu pakalpojumi ietver: konsultācijas, projektēšanu, iekārtu piegādi, uzstādīšanu, apkopi, modernizāciju un garantijas remontu.

Stacionārs aparatūras programmatūras komplekss «ПОТОК-С»

Inovatīvs produkts automātiskā satiskmes plūsmas sistēmu sfērā, ar CSN pārkāpumu fiksēšanu, atpazīstot TL valsts nummuru un to nosūtīšanu uz vadības paneli izmantojot optisko, vadu un bezvadu tehniloģijas.
Lietojot aparatūras programmatūras kompleksu, «Поток-С» darbojas visu diennakti un tiek uzraudzīta situācija uz ceļiem un vienlaicīgi fiksēti CSN pārkāpumi:
 • Ātruma pārkāpšana
 • Sarkanā aizlidzošā signāla neievērošana
 • Dubultās nepārtrauktās līnijas šķērsošana - izbraukšana pretējā braukšanas virzienā
 • Prioritātes pārkāpumi: netiek dots ceļš u.t.t.
 • Krustojumu un sliežu ceļu pārbraukšanas pārkāpumi u.t.t.
Поток-С - tas ir intelektuāls komplekss, kurš momentāli novērtē stāvokli uz ceļa, nosaka auto skaitu kontrolējamajā punktā un fiksē jebkuru novirzi no CSN normām.
Aparatūras programmatūras kompleksa «Поток-С» algoritmi strādā blīvā satiksmes plūsmā un nekļūdīgi atpazīst CSN pārkāpumus ar momentālu TL valsts numura zīmes fiksēšanu. Dati tiek apstrādāti automātiskajā režīmā:
 • CSN pārkāpēja TL valsts numura nolasīšana, paralēli pārbaudot to vairākās bāzēs (meklēšanā, atkārtotie pārkāpumi u.t.t.)
 • CSN pārkāpuma fiksācija ar laiku, datumu, braukšanas joslu, foto un video
 • Datu apstrāde ar savu (uzstādītu) izvēlnes bāzi pēc jebkādām TL pazīmēm
Aparatūras kompleksa daļa darbojas vissarežģītākajos apstākļos: sniegā, karstumā, lietū. Šiet nav kinētisko mehānismu, kuri atbild par dzesēšanu un datu ierakstiem.Datu apstrādātājs un HD sensors darbojas tiešsaistes režīmā, nosūtot apstrādātos datus, lietojot tīklus Ethernet 802.3, WI-FI 802.11g, WI-Max 802.16e. Iekārtas montāža tiek veikta uz ceļa stabiem, Г-veida statņiem, П-veida statņiem. Ieviesta sistēma, kura atslēdz kompleksu, ja slikti redzami ceļa apzīmējumi, nedarbojas luksofors, bojātas ceļa zīmes (ir iespēja par šo un līdzīgu problēmu paziņošanu ceļu apkalpei un policijai).

Stacionārs aparatūras programmatūras komplekss «ПОТОК-Паркинг»

«ПОТОК-Паркинг» - šī ir jaunākā kompleksā sistēma, adaptēta lai to varētu uzstādīt uz apsargājamām autostāvvietām un teritorijām ar lielu drošības līmeņa nepieciešamību.
Automātiskajā režīmē sistēma apstrādā lielus datu apjomus autostāvvietu kompleksos, muitas terminālos u.t.t., ir iespēja integrēt sistēmu ar barjerām, luksoforiem, caurlaižu kartiņu termināliem.
Mūsu sistēma atļauj ieviest automātisku kontroli un pārbaudi:
 • Valsts numuru zīmjes, un to pārbaudi ar sistēmas datu bāzi (priekšējie, aizmugurējie, simbolu rinda, individuālus valsts numura zīmju elementus)
 • Datu iegūšana no iepriekš izveidotu datu bāžu un to salīdzīnājums ar tekošajiem TL rādītājiem, kuri atrodas apsargājamajā teritorijā
 • TL iebraukšanas, izbraukšanas un tā pavadītā laika kontrole
Sistēma «ПОТОК-Паркинг» ļaus jebkurai organizācijai optimizēt tēriņus, papildus personāla uzturēšanai, kontrolēt drošības kārtību un normas, veikt uzskaiti un fiksēt jebkuras novirzes no normas, paziņojot par to apsardzei.

Intelektuāla sistēma pārkāpumu analīzei un videofiksēšanai, lietojot aparatūras programmatūras kompleksus «Поток-С» un «ПОТОК-Паркинг» ļauj paaugstināt drošību, precīzi izanalizēt pārkāpumu, avārijas situācijas, CSNg, kā arī samazināt to daudzumu.