Operētājsistēmas, antivīrusi un programmas

Kādēļ ir nepieciešama oficiāla Windows operētājsistēma?

Oriģinālās operētājsistēmas Windows izdevējs ir Microsoft, un tā var palīdzēt uzņēmumam nodrošināt konkurētspēju un labu reputāciju. Ja visa Microsoft programmatūra ir patiesa un ir atbilstošas licences, uzņēmums var izmantot šādas priekšrocības.

Aizsardzība no riska

, Aizsardzību, pret viltotu programmatūru, piemēram, vīrusu, spiegprogrammatūru un citu ļaunprogrammatūru radītu apdraudējumu. Izmantojot oriģinālu operētājsistēmu Windows, Jums nevajadzēs raizēties par uzņēmuma darbībai būtiskās informācijas drošību.

Stabilitāte

Uzticamību jo samazinās dīkstāves laiks, ko izraisa sistēmas kļūmes un drošības pārkāpumi. Tikai oriģinālai operētājsistēmai Windows tiek nodrošināts Microsoft atbalsts, kā arī piekļuve visiem atjauninājumiem un neobligātajām lejuplādēm.

Ātrdarbība

Veiktspēju kas ir ātrāka un nodrošina atbalstu uzņēmuma darbībai. Izmantojot oriģinālu operētājsistēmu Windows, ietaupīsiet vērtīgo laiku, kas nepieciešams uzņēmuma darbību veikšanai un Jums nebūs jāraizējas par nevēlamiem ar licencēšanu saistītiem pārtraukumiem.

Drošība un pārliecība

Pārliecību par datoru atbilstību Windows licencēšanas nosacījumiem, kā arī par to, ka darbinieki, partneri un klienti uzskata Jūsu uzņēmumu par uzticamu partneri ar labu reputāciju.

No kā vajadzētu izvairīties?

Tāpat kā Jūsu uzņēmums, arī citi uzņēmumi vēlas rīkoties pareizi, tomēr dažkārt viņiem nav izpratnes par Windows licencēšanu. Tālāk norādītas dažas no biežāk sastopamajām licencēšanas kļūdām.

Scenārijs №1:

Atšķirību nepārzināšana starp jaunināšanu un pilnu licenci. Windows lielapjoma licences ir paredzētas tikai jauninājumiem un to izmantošanas priekšnosacījums ir datorā instalētā pilnā kvalificētā operētājsistēma. Bieži vien uzņēmumi iegādājas Windows lielapjoma licencēšanas līgumus un kļūdaini lieto tos datoros, kuros nav instalēta pilna operētājsistēma. Windows lielapjoma licences nodrošina iespēju pagarināt iepriekš iegūtas pilnas Windows datora licences vai citas kvalificētas licences termiņu, jauninot to uz jaunāku Windows versiju.

Scenārijs №2:

Lielapjoma licences izmantošana operētājsistēmas Windows instalēšanai datorā, kurā ir instalēta Home Edition licence. Windows lielapjoma licences izmantošanas priekšnosacījums ir esoša, katrā datorā instalēta, kvalificēta operētājsistēma. Vairākumā gadījumu tā ir profesionāla līmeņa operētājsistēma. Bieži vien uzņēmumi iegādājas datorus, kuros ir sākotnēji instalēts izdevums Windows Starter vai Home Edition, un pēc tam šādiem datoriem lieto jaunu Windows lielapjoma licenci, kas ir paredzēta izdevumam Windows 7 Professional. Lielapjoma licencēšanas līgumus var lietot tikai operētājsistēmai Windows Professional vai jaunākām versijām.

Scenārijs №3:

Viltotas programmatūras neapzināta iegāde. Dažkārt uzņēmumi konstatē ka, pašiem nezinot, tie izmanto datorus ar viltotu operētājsistēmu. Šāda situācija bieži rodas, uzņēmumam iegādājoties datorus, kuros nav sākotnēji instalēta operētājsistēma Windows vai cita operētājsistēma, kuras instalēšanu nodrošina uzticams datoru ražotājs vai kas nav iekļauta pilnā mazumtirdzniecības pakotnē. Windows lielapjoma licences izmantošanas priekšnosacījums ir oriģināla operētājsistēma.

Oriģinālās Windows programmatūras izdevējs ir Microsoft, un tās atbalstu nodrošina korporācija Microsoft vai uzticams partneris. Tikai oriģināla operētājsistēma Windows nodrošina iespēju samazināt dīkstāves, ko izraisa sistēmas kļūmes un drošības pārkāpumi, un nodrošina operētājsistēmai Windows raksturīgo uzticamību un veiktspēju. Ir noderīgi zināt, kādi faktori jāņem vērā, iegādājoties datoru. Ja jums rodas aizdomas par to, ka izmantojat viltotu programmatūru, Microsoft var palīdzēt nodrošināt to, ka Jūs savām vajadzībām atbilstoši izmantojat licencētu operētājsistēmas Windows versiju.