Programmu izstrāde Jūsu biznesam!

Bieži, lai palielinātu darba efektivitāti, komandas darbu, kontroles procesa uzlabošanu, uzņēmuma vadītāji saskarās ar nepieciešamību automatizēt darba procesus. Mūsdienās tirgū ir pieejami dažādi, ja gatavi, risinājumi, ar visdažādāko funkciju un sistēmu apkopojumu. Bet piemēklēt gatavu programmu, tieši Jūsu biznesam ar visām nepieciešamajām Jums funkcijām un velmēm, ir ļoti sarežģīti. Vēl jo vairāk, integrēt jau gatavu programmu Jūsu sistēmā var izrādīties dārgāk, kā izstrādāt programmu tieši Jums. Vislabākais risinājums ir izstrādāt nepieciešamo programmu tieši Jums, nemot vērā visas vēlmes un jau esošās sistēmas īpatnības.

Mēs sniedzamies līdzi laikam.

Mūsu kompānija piedāvā ne tikai programmu risinājumus, bet gatavus kompleksos risinājumus ar virkni programmu, kas būs izstrādātas un vai pārveidotas tieši Jums, ņemot vērā visus Jūsu lūgumus un Jūsu darba specifiku.

Daži no programmu veidiem, ko mēs izstrādājam:

  • Programmas uzskaites automatizācijai un citu biznesa procesu vadībai.
  • Datu bāzes(klienti, preces, pakalpojumi, un sasaistot šīs bāzes uz izstrādātiem klasifikātoriem).
  • Informācijas integrācijas instrumenti starp dažādām programmām un datu bāzēm (proti, kad programma vai datu bāze var pildit savas funkcijas ņemot un atdodot informāciju citai programmai vai datu bāzei).
  • Analītiskās, plānojošās un prognozējošās programmas.
  • Sistēmas, dinamisko saitu izveidei, izmantojot datu bāzes publikācijas.
  • Citas datoru programmas (apspriedīsim prasības, rakstiet uz zemāk norādīto e-pastu)
Mūsu izstrādāto programmu kodi ir atvērti papildinājumiem: Jūs iegūstat programmu, kura ir papildināma ar jaunām tehnoloģijām un ir veicamas gandrīz jebkuras izmaiņas.